Бізнес

Укрзалізниця «рятує» тернопільскийх аграріїв американськими локомотивами

«Укрзалізниця» почала експлуатацію локомотивів General Electric TE33AС серії Evolution.

Як пише і. о. голови правління компанії Євген Кравцов в Facebook, перший рейс з 3,82 тис. тонн руди спрямований на маріупольські металургійні комбінати.

На черзі, за словами Кравцова, Миколаївський порт. «Також відправимо локомотиви на важливу лінію в Миколаївський порт, щоб забезпечити експорт українського зерна в цей піковий період», – пише Євген Кравцов.

Він уточнив, що в даний час в країну з США вже прибули 20 локомотивів, з яких вісім доукомплектовані на Крюківському вагонобудівному заводі (КВБЗ) і виходять на роботу. За його словами, до кінця року в країну повинні бути доставлені ще 12 тепловозів.

Для довідки: рамкову угоду між «Укрзалізницею» і GE передбачає 15-річне партнерство в частині поновлення і модернізації тягового рухомого складу, перший етап якого – поставка «Укрзалізниці» в лізинг 30 нових дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10%.

Компанія GE Transportation і КВБЗ на початку червня підписали угоду про локалізацію виробництва 30 локомотивів TE33A серії Evolution. Перший тепловоз прибув в Україну 11 вересня, наступні сім – 25 вересня. На початок листопада «Укрзаліниці» отримала 15 нових тепловозів GE, ще 15 очікуються в першому кварталі 2019 року.

Related Articles

Back to top button
Close
Close