Новини Міста

Громадські активісти вимагають від мера відремонтувати дорогу за власну премію

Громадська активістка з Бережан Надія Копина написала звернення до міського голови, його заступників та всього виконавчого апарату. Жінка, від імені усієї громади наполягає на тому, щоб міськрада повернула у бюджет кошти, котрі використовувала на премії, надбавки тощо за 2015-2017 рік. Жінка переконує, що ці кошти працівники міськради отримували незаконно, оскільки їхня робота була незадовільною і не заслуговувала на матеріальну винагороду.  За ці кошти, жінка вимагає зробити капітальний ремонт траси М-12 Про це жінка написала у соцмережі. Ось текст  заяви:

“Депутатам Бережанської міської ради Апарату Бережанської міської ради Тернопільської області від представника громадами Копини Надії Степанівни , жительки міста Бережани , вулиця Гайова , 47 .
КЛОПОТАННЯ
ПРОСИМО ДОБРОВІЛЬНО весь апарат Бережанської міської ради!!! (в місячний термін), повернути в міський бюджет кошти, що були витрачені на виплати премій всьому складу апарату Бережанської міської ради , надбавок за особливі досягнення в роботі та інші необов’язкові (стимулюючі) виплати за період 2015- 2017 роки в повному обсязі.
***Така дія є вимушеною та необхідною у зв’язку з неспроможністю міського голови Я.В.Музички вишукати в міському бюджеті кошти в сумі 5 млн. грн., що необхідні для співфінансування капітального ремонту траси М-12 «Стрий-Тернопіль-Кіровоград –Знам’янка», враховуючи жахливий стан міста Бережани в цілому, та вважаючи роботу міського голови та апарату міської ради вкрай незадовільною та неефективною так як Служби автомобільних доріг у Тернопільській області буде самостійно організовувати проводження капітального ремонтну дороги з одночасним перевлаштування інженерних комунікацій на які є виділено ще в 2017році кошти в місцевому бюджеті в розмірі 2.9 мільйони гривень які були на депозиті міської ради .Робота велася не прозоро та не публічно .
підставою для «1.4. Преміювання міського голови, секретаря ради, заступників міського голови, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради здійснюється за рішенням сесії міської ради « Бережанська міська рада Тернопільської областіі.
***Вказані кошти спрямувати на співфінансування ремонту траси М-12 та встановити жорсткий громадський контроль за участю ініціативної групи громади міста, за подальшим використанням всіх коштів міського бюджету у зв’язку з непрозорістю їх використання та недовірою до міської влади.
У випадку відмови від добровільного повернення вищезазначених виплат, громада міста звертатиметься з колективним позовом до суду про примусове стягнення та повернення в міський бюджет, неефективно використаних коштів, оскільки громада вважає роботу міського голови та чиновників міської ради незадовільною, та такою, що не заслуговує на додаткові (стимулюючі) виплати.
07лютого 2018року Копина Надія Степанівна”

Related Articles

Back to top button
Close
Close