Новини Міста

У тернопільському магазині знайшли 800 пачок незаконного тютюну для кальянів (фотофакт)

У ході проведення операції «Рубіж» податківці виявили протиправну діяльність одного із фізичних осіб-підприємців. Він без передбаченої законом ліцензії здійснював зберігання та реалізацію кальянного тютюну іноземного виробництва без марок акцизного податку України.

Даний продукт був ввезений на митну територію України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю. Реалізація протиправного товару здійснювалась у магазині Тернополя, а також через платформи онлайн-оголошень, акаунти в соціальних мережах «Instagram», «Facebook» та канал на «YouTube», – повідомили у ДФС.

Під час проведення заходів у приміщенні магазину виявили орієнтовно 800 пачок тютюну для кальянів в упаковках по 50 та 100 грамів загальною вагою 50 кг виробників США, Туреччини, Йорданії, Казахстану.

Тютюнову продукцію вилучили. За вказаним фактом працівники Тернопільської митниці ДФС склали протокол про порушення митних правил. Завдяки проведеним заходам упередили втрати бюджету від ненадходження акцизного податку в сумі більш як 140 тис. гривень.

preview1

Related Articles

Back to top button
Close
Close