Новини Міста

У Збаражі вшанували загиблого героя Юрія Горайського

Рівно три роки тому Збаражчину сколихнула сумна звістка про те що на Донеччині загинув Юрій Горайський.
Вшанували молитвою та поклали квіти до могили Героя голова районної державної адміністрації Валерій Савчук, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Головатюк, військовий комісар Збаразького районного військогового комісаріату Володимир Гурюк.
Юрій Горайський був стрільцем-регулювальником комендантського відділення комендантського взводу комендантської роти, матросом 73-го морського центру спеціальних операцій (Очаків) (73-й морський центр спеціального призначення – частина спеціальної розвідки Військово-Морських Сил Збройних Сил України).
У травні 2014 року призначений головою Збаразької РДА, яку очолював 11 місяців.
4 березня 2016 року під час розвідки на Маріупольському напрямку передовий дозор «морських котиків», у якому був Юрій Горайський, вийшов на висоту в районі міста Докучаєвська, де наштовхнувся на диверсійно-розвідувальну групу противника. В результаті ближнього бою Юрій Горайський разом з побратимом з Одещини 27-річним Олександром Хмеляровим отримали смертельні поранення. Основна частина розвідгрупи 73-го Центру прийшла на допомогу та вступила у бій, згодом підійшли підрозділи 72-ї ОМБр. Під вогневим прикриттям загиблих і поранених евакуювали. За даними радіоперехоплення, противник втратив у тому бою 30 бойовиків.

Related Articles

Back to top button
Close
Close