Новини Міста

У військовій частині в Бережанах освятили новий храм

1 березня 2019 року архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор з архіпастирським візитом відвідав Бережанське благочиння. Його Високопреосвященство звершив чин освячення домового храму на честь Юрія Переможця на території військової частини в Бережанах.

Також архієрей освятив антимінси для храмів, парафії яких перейшли з УПЦ Московського патріархату до української Помісної Церкви, – пише cerkva.te.ua.

Високопреосвященнійшому владиці співслужили настоятель храму на честь Юрія Переможця військовий капелан прот. Олег Дрюченко, Бережанський благочинний прот. Іван Сіверський, прот. Михайло Бісовський, прот. Андрій Коваль, свящ. Володимир Зубілевич.

На богослужінні у храмі разом з духовенством молилися командир військової частини полковник Руслан Ярошенко, військовослужбовці.

Звертаючись до присутніх зі словами повчання, владика Нестор наголосив на тому, що нині Церква і армія, кожна своїй сфері, ведуть боротьбу проти ворогів України, дбають про те, щоб у державі запанував мир. Архіпастир привітав військовослужбовців з освяченням храму.

Related Articles

Back to top button
Close
Close