Новини Міста

“9 березня – це дата смерті цього пса”, – тернопільські зоозахисники просять врятували собаку, який залишився без господаря

Зоозахисники тернопільського центру допомоги безпритульним тваринам “Вірні друзі” просять небайдужих людей врятувати собаку від смерті.

9-го березня пса присплять, адже його господарка померла, а годувати та доглядати тварину стало нікому. Про це волонтери розповіли у “Фейсбуці”.

Зі слів зоозахисників, собаку чекає жахлива смерть – в легені введуть ін’єкцію аміаку. 

“Він не знав людської ласки, йому не відома дружба з людиною і переважно бачив світ крізь сітку вольєра, але він мав свою миску та нічні самовигули в лісі. А нещодавно бабуся (та, що була господинею) померла. Якийсь час пса кормив чоловік, який зараз виїжджає в Польщу. Залишити собаку бомжувати він не може. Пес трохи недовірливий та лякливий, люди в місті, де він живе, його побоюються. Єдиний вихід, який бачить чоловік – евтаназія. А собаці лише 3 роки… Щоб врятувати собаку, маємо лише три дні. Це не жарт і не перебільшення. Варто додати, що в тім містечку евтаназію проводять шляхом ін’єкції аміаку в легені – це важка і жахлива смерть. 9 березня – це дата смерті цього пса. Якщо хтось хоче здійснити диво і стати рятівником цього собаки тел. 068 445 24 46. Потрібен дім, або перетримка, – йдеться у дописі.

Охочих допомогти просять телефонувати на вказаний номер. Тоді волонтери скажуть розташування собаки, або самотужки доставлять його у новий дім.

До слова, центр “Вірні друзі” уже не вперше організовує у місті ярмарки та благодійні розпродажі, щоб зібрати кошти на потреби безпритульних тварин.

Більше про діяльність організації можна дізнатися у “Фейсбуці”.

Related Articles

Back to top button
Close
Close