Новини Міста

Тернопільський винахідник “за копійки” розробив реалістичний авіасимулятор (відео)

Електрик за фахом Сергій Смерчинський з Тернополя просто у себе вдома зібрав симулятор авіаційних польотів. Чоловік розробив рухому платформу – поєднання шолома віртуальної реальності з кріслом, яке вібрує.

Пан Сергій з дитинства захоплюється малою авіацією та час від часу літає на мотопараплані. Водночас, удосконалює програми-симулятори для пілотів. Остання його розробка вразила навіть професійних інструкторів, які впевнені — трохи «під шаманити» і буде цілком корисна штука, особливо для молодих ентузіастів авіації.

“Мені не вистачало вібрації, які ти відчуваєш, коли летиш на літальному апараті. Я подумав, що це можливо зробити. Я зробив таку платформу, взяв пружину від велосипедного сидіння, їх там 6 штук. І додав двигуни, які відповідають різним вібраціям. Мотор двигуна регулюється – коли ми газ даємо на розбіг. Воно підсилюється і зменшується. Потім, коли літак сідає на землю, то відбуваються додаткові торкання з землею”, – пояснює розробник.

Нині удосконаленим флайт-симулятором зацікавилися на міській станції юних техніків. До того ж, ця віртуальна кабіна пілота досить бюджетна – винахіднику вона обійшлася в тисячу гривень.

Детальніше — у сюжеті «5 канал»:

Related Articles

Back to top button
Close
Close