Новини Міста

Керманич Тернопільської «За життя» Олександр Кравчук зустрівся із представниками місії ОБСЄ

Голова Тернопільського обласного партійного осередку «Опозиційної платформи – За життя» Олександр Кравчук зустрівся із довгостроковими спостерігачами місії зі спостереження за виборами від бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини в Україні.

 

Французькі спостерігачі Йєнс Ванг та Беатрікс Бунекамп відверто поспілкувались із керманичем Тернопільської «За життя», обговоривши тенденції ведення передвиборчої кампанії на Тернопільщині та актуальні проблеми й загрози саме в нашому регіоні, пов’язані із майбутніми президентськими виборами.

 

Як зазначив Олександр Кравчук, багато уваги міжнародні спостерігачі приділяють питанням підкупу виборців, ведення агітації та порушення виборчого законодавства. Не менш важливим є вжиття необхідних заходів для безпеки під час виборів, доступ жителів Тернопілля до інформації тощо.

 

– Мета приїзду та перебування в Тернополі спостерігачів місії від бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини в Україні – перевірка дотримання виборчого законодавства, чесність та прозорість виборів. Спостерігачів цікавить наскільки ми готові до проведення виборів, як саме вони відбудуться, наскільки чесно пройдуть в Україні та зокрема у Тернопільській області,  пояснив керманич Тернопільської «За життя» Олександр Кравчук.

 

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія зареєструвала 399 спостерігачів від іноземних та міжнародних організацій на виборах президента. Близько 90 – спостерігачі від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ).

Related Articles

Back to top button
Close
Close