Новини Міста

У Тернополі дві пройдисвітки налякати та обікрали стареньку бабусю

У Тернополі 78-річна пенсіонерка позбулася усіх заощаджень після візиту двох незнайомок, які представились працівницями газової служби. Коли старенька відчинила їм двері квартири, ті запевнили, що в будинку чути запах газу і відправили стареньку перевіряти на кухні плитку на справність.

Та коли бабуся повернулася назад, то за жінок вже не було. І, як з’ясувалося, покинули житло вони не з пустими руками. Пройдисвітки знайшли у сховку 15 тисяч гривень, що їх відклала собі пенсіонерка.

Про дивних гостей літня жінка розповіла внуку. Разом вони вже виявили пропажу грошей і повідомили про випадок поліцію.

— Зі слів потерпілої, крадійкам на вигляд 45-50 років, розмовляли російською мовою. Поліцейські провели поквартирний обхід будинку, опитали сусідів та встановили, що зловмисниць було четверо – двоє зайшли до квартири старенької, двоє –  чекали у під’їзді, — кажуть в ГУНП у Тернопільській області. — За даним фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 185 ККУ – крадіжка. Працівники поліції проводять оперативно-розшукові заходи з метою розкриття злочину.

Правоохоронці ж застерігають краян не довіряти незнайомцям та у жодному разі не впускати їх у своє помешкання.

— У людей, які представляються працівниками пенсійного фонду, газової служби, водоканалу, інших комунальних, соціальних служб вимагайте показати посвідчення. Зателефонуйте до тієї організації, яку ці особи представляють, щоб пересвідчитись, що вони дійсно там працюють.

Також у поліції радять розповісти про такі випадки своїм батькам, бабусям, дідусям, особливо тим, які проживають самотньо, адже у зоні ризику саме пенсіонери, які надміру довірливі до людей і, як виявляється, дарма.

Related Articles

Back to top button
Close
Close