Новини Міста

Тернопільські укропівці відзначились перемогами на «Кубку Шухевича»

У Тернополі в самому розпалі спортивно-патріотичні змагання «Кубок Шухевича», в яких показують високі результати учасники від команди молодіжного крила Тернопільського осередку «Українського об’єднання патріотів – УКРОП».

Турнір відбувається протягом 5-16 березня, до якого долучилися представники місцевих молодіжних громадських, студентських організацій, партій. Дев’ять команд-учасників змагаються в різноманітних видах спорту: футзал, шахи, онлайн-контр-страйк, скелелазіння, стрільба, плавання, біг, бокс, волейбол, баскетбол та інтелектуальні змагання.

Під час змагань встигли відзначитись і укропівці – команда посіла перші місця у змаганнях з футболу, стрільби, а третє місце – в інтелектуальних.

Як розповів один із представників команди Володимир Міщишин, учасники налаштовані на перемогу та сподіваються, що до кінця змагань здобудуть ще не одну першість.

Всі чотирнадцять учасників, які належать до нашої команди,є членами молодіжного крила та змагалися від УКРОПу й минулоріч. А цього року ми вдруге беремо участь у турнірі. Вважаю, що такі змагання мають бути в Тернополі, адже вони сприяють розвитку та урізноманітненню громадського життя міста. Завдяки турніру молоді, ерудовані та активні представники громадських організації можуть цікаво, весело і з користю проводити своє дозвілля, — зазначив Володимир Міщишин.

Укропівець додав, що в ході змагань учасники від різних команд знайомляться між собою, знаходять нових товаришів, а також обмінюються цінною інформацією.

Варто додати, що спортивно-патріотичні молодіжні змагання «Кубок Шухевича» засновані у 2001 році з метою знайомства та здруження молодіжного середовища Тернополя. Такі спортивні зустрічі відбуваються щороку в першій половині березня, щоб вшанувати пам’ять головного командира УПА Романа Шухевича, який героїчно загинув 5 березня 1950 року.

Related Articles

Back to top button
Close
Close