Новини Міста

На Тернопільщині штрафують рибалок

У період з 27 лютого по 6 березня 2019 року інспектори Тернопільського рибоохоронного патруля зафіксували 19 порушень у сфері охорони водних біоресурсів.

У порушників конфіскували понад 10 кг риби та 11 заборонених знарядь лову.

Інспектори наклали штрафів на суму 718 грн. Збитки, завдані рибним запасам, склали 2 465 грн, повідомляють в Управлінні Державного агентства рибного господарства.

Для прикладу, 27 лютого на річці Серет біля Касперівецького ГЕС Заліщицького району було затримано місцевого мешканця, який ловив рибу незаконним методом багріння. 

Третього березня, в ході рибоохоронної роботи на річці Серет біля с. Зелена Чортківського району, було викрито факт грубого порушення правил рибальства. Чоловік здійснював вилов риби забороненими знаряддями лову – сітками. Він встиг впіймати близько 4 кг риби. 

Того ж дня інспектори рибоохоронного патруля на території річки Збруч знайшли 3 сітки.

Ще шість порушень зафіксували на водоймі біля с. Івачів. Чоловіки ловили рибу “жерлицями” з перевищеною кількістю гачків. На всіх порушників оформили протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства. Якщо Ви помітили порушення, прохання терміново повідомляти на цілодобову “гарячу лінію” Тернопільського рибоохоронного патруля : (0352) 27 – 70 – 34 та (097) 427- 85- 95.

Related Articles

Back to top button
Close
Close