Новини Міста

На Тернопільське відділення Фонду держмайна чекає реорганізація

Регіональне відділення Фонду державного майна по Тернопільській області включено до пілотного проекту з реорганізації територіальних підрозділів ФДМ у 6 областях.

«В межах пілотного проекту реорганізовано шість регіональних відділень по Львівській, Закарпатській, Волинській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях шляхом злиття у два регіональні відділення», – повідомили у прес-службі ФДМУ.

Регіональне відділення по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях буде  розташоване у м. Івано-Франківськ.

«Регіональні відділення Фонду державного майна України, які реорганізовуються, продовжують здійснювати  свої повноваження та функції до видання наказу Фонду державного майна України про можливість забезпечення новоутвореними регіональними відділеннями здійснення повноважень та виконання функцій», – пояснили у ФДМУ.

Там кажуть, що пілотний проект розроблено з метою оптимізації управління регіональними відділеннями, підвищення рівня виконання завдань та функцій покладених на Фонд.

Related Articles

Back to top button
Close
Close