Новини Міста

«Якщо керувати державою знову будуть ті ж люди, то це призведе до зубожіння народу та ще більш кривавої революції», – голова тернопільської «За життя» Олександр Кравчук

Очільник Тернопільського обласного осередку політсили «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Олександр Кравчук напередодні виборів закликає українців не продавати свій голос та не голосувати за тих, хто вже довів, що спроможний лише на розкрадання країни.

За словами Олександра Кравчука, дуже важливо, аби вибори відбулись чесно, адже від них залежить економічне майбутнє України, питання повернення окупованих територій, миру та притягнення до відповідальності корупціонерів.

– Все частіше я чую серед знайомих, що вони голосуватимуть за чинного Президента України чи Юлію Тимошенко. Як на мене, то п’ять років правління Порошенка показали все, на що він здатен. Корупція. Бізнес в Росії. Те, що йому належить «Укроборонпром», а значить – вигідна війна на Донбасі. Гроші в офшорах. Домовленість з Ахметовим. Схема «Роттердам+». Тарифи за «комуналку», які далекі від реальності. Злиденні пенсії. Занепад економіки. Безробіття. Вбивають активістів. Ув’язнюють добровольців. Цей список можна продовжувати довго. Щодо Тимошенко, то варто згадати її кабальні газові контракти у 2008-2009 рр. Вони розкрадали країну упродовж років. Невже українці хочуть і далі так жити?! – обурюється Олександр Кравчук.

Також політик зауважив, що теперішня влада більше не заслуговує на те, аби їй довіряв народ.

– Після Майдану вони обіцяли нам нове життя та покращення. Натомість – розікрали цю державу. Як після цього довіряти таким політикам?! Теперішня влада втратила будь-яку довіру народу. Зараз українцям треба зробити правильний вибір та звільнити країну від корупціонерів й злодіїв. Якщо керувати державою знову буде так-звані лідери соцопитувань, то це призведе до зубожіння народу та ще більш кривавої революції. Кандидат від нашої партії – промисловець та батько шести дітей, Герой України Юрій Бойко – єдиний правильний вибір. Політсила «За життя» вже давно напрацювала покроковий план дій. Ми не обіцяємо одразу «Швейцарію в Україні», адже це при теперішній ситуації неможливо. Та спільними зусиллями ми зробимо Україну однією з наймогутніших та процвітаючих держав, яку поважатимуть на світовій арені, – додав Олександр Кравчук.  

Related Articles

Back to top button
Close
Close