Спорт

Новий парк в Тернополі “схуднув” на 7 гектарів

У Тернополі з’явиться новий парк. Таке рішення прийняли депутати на сесії Тернопільської міської ради, реагуючи на звернення містян. Зелену зону площею 10 гектарів планують облаштувати на розі вулиць Київська, Тарнавського  але територія яку займає Дачі 17 гектарів місто чекає ще один мікрорайон? .

Наразі триває підготовка документації на земельну ділянку. Паралельно міська рада замовила попередній ескіз, як би цей парк міг виглядати.

У ньому запропоновано облаштування пішохідних ділянок, велосипедних доріжок, пішохідного фонтану, скейт-парку, дитячих та спортивних маданчиків, місць для відпочинку. А також дуже багато зелені та дерев.

Тернополяни можуть висловити свої пропозиції та долучитись до обговорення ескізного проекту на платформі “Електронні консультації”.

– Це не є кінцевий варіант, це не є проектна документація, це попередня візія, як ми цей парк бачимо. Ми хочемо почути думку тернополян, їхні побажання, що в цьому парку додатково потрібно, що потрібно змінити, можливо, що добавити, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

.

Back to top button
Close
Close