Новини Міста

Тернополянин виграв суд про відміну підвищених тарифів на проїзд у місті

Юрист із Тернополя Ростислав Небельський судився із міською радою про необґрунтоване підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті

Свій позов до суду Ростислав Небельський подав ще у листопаді минулого року, коли відбулось підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті. У позові він просив визнати дане рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради незаконним та скасувати його. У лютому Тернопільський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову Ростислава Небельського в повному обсязі.

Однак юрист подав на це рішення апеляційну скаргу. 16 квітня колегія суддів Восьмого апеляційного адміністративного суду задовольнила скаргу Ростислава Небельського. Було визнано протиправним та нечинним рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів».

«1 листопада 2018 року я дав публічну обіцянку тернопополянам через суд скасувати незаконні тарифи на проїзд у громадському транспорті; сьогодні я виконав свій обов‘язок і присвячую цю нелегку перемогу тим, хто щодень бореться за місто і країну без корупції, за верховенство права, хто доводить, що правосуддя є», – написав Ростислав Небельський у Facebook.

 

Related Articles

Back to top button
Close
Close