Новини Міста

Дев’ять нагород дісталося тернопільським борцям на запеклому турнірі

Сильніші спортсмени виступили в Тернополі на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби «Орлятко-2019»,  де борці з міста – господаря змагань були на висоті.

Традиційний турнір тривав два дні – 4 та 5 травня у спортивному залі педагогічного університету. Участь у них взяли понад 250 борців із різних куточків України, а також закордонні гості – команда з Молдови.

Як завжди, серед кращих були вихованці тернопільської дитячо-юнацької спортшколи з греко-римської боротьби. Хлопці здобули дев’ять нагород різного гатунку.

Переможці та призери традиційного всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби «Орлятко-2019»:

Вікова група: 2004 – 2005 р.н.

Вагова категорія 41кг.

Паніш Александр – 1 місце(Молдова).

Жмурко Степан – 2 місце (Тернопіль, ЗОШ №24, 9-Г клас, вихованець «Школи вищої спортивної майстерності» м.Тернополя).

Бабінський Вадим – 3 місце (Тернопіль, ЗОШ №17).

Вагова категорія 44кг.

Ковальчук Дмитро  – 1 місце (Мирне).

Павлович Ілля – 2 місце (Тернопіль, ЗОШ №16, 8-Б клас).

Яценко Роман – 3 місце (Миронівка).

Вагова категорія 48кг.

Гусейнов Давид – 1 місце (Сарни).

Войтко Іван – 2 місце (Жмеринка).

Печенюк Павло – 3 місце (Костопіль).

Вагова категорія 52кг.

Радіо Владислав – 1 місце (Костопіль).

Деревчук Володимир – 2 місце (Рівне).

Куценко Михайло – 3 місце (Костопіль).

Вагова категорія 57кг.

Хмелярський Ігор – 1 місце (Тернопіль, ЗОШ №28, 7-Б клас).

Шандрук Назар – 2 місце (Рівне).

Собчук Олександр – 3 місце (Вінниця).

Вагова категорія 62кг.

Попадинець Роман – 1 місце (Мукачево).

Лях Іван – 2 місце (Мукачево).

Гундерук Артем – 3 місце (Жмеринка).

Вагова категорія 68кг.

Борисов Антон – 1 місце (Жмеринка).

Галамба Валерій – 2 місце (Мукачево).

Романюк Максим – 3 місце (Костопіль).

Вагова категорія 75кг.

Лабунець Мирослав – 1 місце (Рівне).

Щербатюк Кирил – 2 місце (Костопіль).

Покорба Юрій – 3 місце (Костопіль).

Вагова категорія 85кг.

Леухін Микита – 1 місце (Миколаїв).

Бойчук Артур – 2 місце (Рівне).

Соколюк Назар – 3 місце (Березне).

Вікова група: 2006-2007р.н.

Вагова категорія 29кг.

Султанов Максут – 1 місце (Миколаїв).

Бабінський Назар – 2 місце (Тернопіль, ЗОШ №17, 6-Б клас).

Дишлюк Максим – 3 місце (Тернопіль, ЗОШ №26).

Вагова категорія 32кг.

Сущенко Данило – 1 місце (Конотоп).

Богдан Гліб – 2 місце (Миколаїв).

Топольницький Владислав – 3 місце (Тернопіль, ЗОШ №11, 6-Г клас).

Вагова категорія 35кг.

Маслак Захар – 1 місце (Конотоп).

Громський Назар – 2 місце (Жмеринка).

Бартків Захар – 3 місце (Долина).

Вагова категорія 38кг.

Ціпан Павло – 1 місце (Березне).

Мілов Дмитро – 2 місце (Тернопіль, ЗОШ №23, 6-В клас).

Бякін Назар – 3 місце (Жмеринка).

Вагова категорія 41кг.

Мінчук Костянтин – 1 місце (Сарни).

Медведков Денис – 2 місце (Миронівка).

Вдовін Максим – 3 місце (Жмеринка).

Вагова категорія 47кг.

Петрухін Віктор – 1 місце (Болехів).

Гаврилюк Дмитро – 2 місце (Жмеринка).

Торскій Аврам – 3 місце (Молдова).

Вагова категорія 51кг.

Радик Максим – 1 місце (Тернопіль, Великоберезовицька ЗОШ, 7-А клас).

Якубишин Григорій – 2 місце (Вараш).

Яценко Артем – 3 місце (Миронівка).

Вікова група: 2008-2009р.н.

Вагова категорія 23кг.

Юхман Євген – 1 місце (Болехів).

Яцюк Марк – 2 місце (Южноукраїнськ).

Геращинко Михайло – 3 місце (Миколаїв).

Вагова категорія 25 кг.

Ахмадов Ренат – 1 місце (Миколаїв).

Райкін Кіріл – 2 місце (Южноукраїнськ).

Безрукий Матвій – 3 місце (Долина).

Вагова категорія 27кг.

Безрукий Роман – 1 місце (Долина).

Кисельов Ярослав – 2 місце (Сарни).

Єлєйкін Дмитро – 3 місце (Миколаїв).

Вагова категорія 29кг.

Величко Владислав – 1 місце (Южноукраїнськ).

Кидик Данило – 2 місце (Болехів).

Вдовін Богдан – 3 місце (Жмеринка).

Вагова категорія 32кг.

Ярченко Сергій – 1 місце (Миколаїв).

Макаровець Богдан – 2 місце (Конотоп).

Ковальов Артем – 3 місце (Миронівка).

Related Articles

Back to top button
Close
Close