Новини Міста

Тернополяни збагатились десятками медалей на місцевому турнірі (фото)

Холод не завадив спортсменам з Тернопільщини показати високі результати на змаганні з легкої атлетики за програмою ХХІІІ Спортивних ігор школярів.

Загалом 4-5 травня на міському стадіоні Тернополя змагалося близько 350 учасників (найбільше за усі роки) з двадцяти команд ЗОШ І-ІІІ ст. та сімнадцяти з ЗОШ І-ІІ ст..

Найкращі результати у спортсменів з обласного центру, які в командному заліку серед ЗОШ І-ІІ ст. впевнено вибороли перше місце, набравши 262 очки. Друге місце вибороли школярі Підволочиської селишної ради-174 очки, а третіми стали легкоатлети Тернопільського району-166 очків.

Серед команд ЗОШ І-ІІ ст. – перше місце за Бучацьким районом-154 очки, на очко менше в Чортківського району, і третім став Шумський район-148 очків.

Щодо особистих результатів, то в першу чергу слід відзначити чемпіонку України з Бережан Тетяну Когут, яка впевнено перемогла в бігу на 1500м та показала результат першого дорослого розряду – 4.50,6 сек. Вдало виступив і учень Жниборідської ЗОШ Труш Михайло, який в штовханні ядра перевершив норматив першого дорослого розряду.

Високі результати показали і інші учасники: тернополяни Буженін Данило в бігу на 100м, Загалюк Денис в стрибках в висоту, Клименко Максим в бігу на 400 та 200м,Танасійчук Ігор в стрибках в довжину, Мостова Дарина та Петришин Степан в метанні спису, Гнатів Віктор в бігу на 800м, Драгунцова Вікторія в бігу на 400м; легкоатлетка з Бучацького району в штовханні ядра Бучинська Тетяна; в бігу на 100м спортсменка з Тернопільського району Федьків Юлія.

Related Articles

Back to top button
Close
Close