Новини Міста

На Тернопільщині триває реєстрація на додаткову сесію ЗНО

Від 3 травня на Тернопіллі триває реєстрація на додаткову сесію ЗНО-2019. Абітурієнти ще мають час — зареєструватися можна до 20 травня.

Як повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти, право на реєстрацію в цей період мають особи, які:

– брали участь в АТО та/або у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ у Донецькій та Луганській областях, або належать до категорії осіб з неконтрольованих територій та не зареєструвалися для участі в зовнішньому оцінюванні в основний період;

– проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, або переселилися з них та не зареєструвалися в основний період реєстрації;

– за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах;

– мають складати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації (такі особи реєструються для участі в додатковій сесії лише з навчальних предметів, з яких їм будуть зараховані результати зовнішнього оцінювання як оцінки за державну підсумкову атестацію).

«Цього року додаткова сесія розпочнеться 26 червня тестуванням з математики, 27 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з німецької мови, 1 липня – з французької мови, 2 липня – з іспанської мови, 3 липня – з української мови і літератури, 4 липня – з фізики, 5 липня – з англійської мови, 8 липня – з історії України, 9 липня – з біології, 10 липня – з географії. Завершиться додаткова сесія 11 липня тестуванням з хімії», — йдеться в повідомленні на сайті УЦОЯО.

До слова, тестування з предметів ЗНО цього року розпочнеться 21 травня – екзаменом з математики.

Related Articles

Back to top button
Close
Close