Новини Міста

Тепер тернополянам встановити бойлер стало складніше

Тернополянам відмовитися від послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання стало складніше. Встановити бойлер чи приватний котел у квартирі тепер можна, якщо не менше половини жителів уже відмовилися від загального комунального сервісу.

Про це йдеться у розміщеному на сайті Мінрегіону проекті порядку відключення від централізованого опалення та подачі гарячої води. Відповідну норму прописано у новому законі про ЖКП, який набрав чинності 1 травня.

Окрім того, споживачам доведеться пройти непросту процедуру, щоб відмовитися від централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Заявки на відключення збиратиме місцева влада. Вона ж розміщуватиме на офіційному сайті повний перелік будинків, де відключено від централізованих послуг половину і більше квартир.

У заяві споживач прописуватиме причини відключення. Крім того, вказуватиме, на що планує замінити комунальну послугу. Спеціальна комісія надаватиме рекомендації, де і в якому обсязі збирати техумови для підготовки проектної документації. Усі витрати повинен буде оплатити споживач. Процедуру відключення від централізованого опалення та гарячого водопостачання повинні провести до 1 жовтня.

Related Articles

Back to top button
Close
Close