Новини Міста

У центрі Тернополя – неймовірна феєрія з тисячі суконь та костюмів випускників

Неймовірно принадні сукні, елегантні костюми сотні випускників заполонили головну вулицю Тернополя, адже сьогодні, 27 червня відбулося головне червневе загальноміське свято «Випускник-2019».

На цьогорічному параді випускників тернопільській молоді, яка залишає школи, вистачало креативності, вишуканості та пишності. Від убрання хлопців, а особливо дівчат, важко було відірвати погляд. Одяг вражав феєрією фарб і фактур. Тут були моделі суконь на будь-який смак – короткі, з пишною спідницею, з глибоким вирізом, зі шлейфом, відкритими ногами. Демонстрували свіжість, ніжність і костюми випускників, які вражали поєднанням фактур тканин і  точним попадання в образ всіх елементів гардеробу.

Урочистий похід молоді розпочався від Надставної церкви головною вулицею Тернополя – Руською на завершився на міському Стадіоні. Урочисту ходу розпочали 1 239 випускників, серед яких – 350 медалістів та шестеро 200-бальників тестів ЗНО.

Вже на стадіоні випускники з кожного навчального закладу поважно пройшлися до своїх місць, демонструючи присутнім вишукані наряди.

—  У Тернополі був великий вибір суконь, однак було важко обрати саме ту, яка би припала до душі. Бути випускником сьогодні – не дешево. Потрібно чимало витратитися не тільки на те, щоби гарно зодягнутися, зробити зачіску й макіяж. Недешево вартує саме оренда місця святкування. До того ж рік був важкий, бо доводилося викластися чимало на репетиторів. Серед наших випускників були й такі, які шили убрання на замовлення. Це обходилося дешевше, аніж купляти одяг. Кожен готувався до свята, виходячи зі своїх можливостей, —  розповіла Ірина Табака – випускниця Тернопільської спеціалізованої школи №5.

Ретельно та зважено готувалася до заходу випускниця Тернопільської спеціалізованої № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов Юлія Боднар.

Дизайн сукні придумала моя матуся. А купували ми убрання у Парижі. Вбрання мені вдало підійшло як за кольором, так і фасоном. Звичайно, деякі випускники вибирають оптимальний варіант одягу, бо не хочуть надто витрачатися задля одного дня. Тільки я вважаю, що випускний, свято, яке відбувається раз у житті. Воно вартує того, щоби бути цього дня вишуканим, — поділилася Юлія.

Related Articles

Back to top button
Close
Close