Новини Міста

Найбільше імпортних товарів на Тернопільщину завозять з двох країн

У січні 2019 року підрозділи Тернопільської митниці оформили 5 853 митні декларації. На Тернопільщині найбільше імпорту надійшло з Польщі та Німеччини.

Це на 146 відс. більше, порівняно з відповідним періодом минулого року. З них більшість документів про імпорт – 4 556, решта декларацій свідчать про експортні операції – 1 297, повідомляє ДФС у Тернопільській області.

На територію області ввезли впродовж січня цього року продукції вагою 9,9 тис. тонн. Загальний товарообіг склав 66,6 млн дол. США й порівняно з аналогічним періодом 2018 року збільшився на 7 відсотків.

Серед основних товарів, що експортувалися, такі: електроустаткування (кабельні модулі електромереж автомобілів, як продукти переробки на митній території тощо) – понад 43 відс. від загальної частки експортованих товарів, продукти переробки овочів, плодів – 11,9 відс., а також цукор, кондитерські вироби – 8,7 відс.

Імпортували найчастіше електроустаткування (проводи та арматура ізольовані, радіотехнічні пристрої тощо) – 37,9 відс. від загальної частки імпортованих товарів, транспортні засоби – 14,5 відс., механічне обладнання – 8,3 відс.

У географічному розрізі найбільше товарів на Тернопілля імпортували з Польщі (51 відс. від усього імпорту), Німеччини (13 відс.), США (3,8 відс.) та Італії (3,5 відс.).

Експорт товарів здійснювався до таких країн, як Польща (понад 54,8 відс. від усього експорту), Білорусь (понад 9 відс.), Канада (6,6 відс.).

Related Articles

Back to top button
Close
Close