Новини Міста

Десятки усмішок, букетів та квітів: десятки працівниць Тернопільщини отримали нагороди (фоторепортаж)

27 жінок у п’ятницю, 1 березня Тернопільщини нагородили подяками, грамотами обласної державної адміністрації, а також квітами та солодощами.

 За сумлінну працю, високий професіоналізм та зразкове виконання службових обов’язків удостоїлися нагород жінки-військовослужбовиці, жінки-правозахисниці, представниці силових структур.

А нагородження почесних працівниць проводив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

—  Найголовніше завдання – створити умови, аби наші жінки щоденно почували комфорт – 365 днів на рік, не залежно від часу, умов. Читав язичницьку легенду, що у древні часи одну красуню викрав злий дух. Дівчину зміг врятувати хоробрий лицар, який, на жаль, втратив життя. Та на місці, де впало його тіло почали рости різноманітної краси квіти. Нехай у вас, жінки, квіти та свято будуть кожен день. Сьогодні маю честь відзначити тих, хто не словами, а конкретними справами в медицині, на державній службі, правозахисній діяльності захищає нашу державу та її цінності. Ви робите все, щоби обличчя нашої країни змінювалося, наголосив голова ТОДа.

Варто зазначити, що після урочистого нагородження винуватиць свята пригощали соком та шампанським. На урочистість завітав і вокальний квартет «Акорд», який виконав для жінок дві пісенні композиції.

Серед нагороджених – старша лейтенантка поліції Олена Черчак. Дівчина – професіоналка своєї справи та дуже пишається своєю професією.

—  Завдяки роботі поліцейської я маю змогу захищати та забезпечувати права і свободи наших громадян. Ми забезпечуємо публічний порядок, боремося зі злочинністю.  Для мене дуже важливо, що нашу роботу цінують, а нас поважають та відзначають досягнення. Дехто вважає, що жінки слабші за чоловіків, проте ми повноцінно виконуємо таку ж роботу, як і вони. Також важливо, що жінки як знавці своєї справи, присутні в різних структурах і там роблять вагомий внесок на благо держави, — поділилася дівчина.

IMG_5753.JPG

Related Articles

Back to top button
Close
Close