Новини Міста

Посадовці тернопільського підприємства уклали сумнівну угоду із переможцем тендеру

На Тернопільщині прокуратура визнала незаконною додаткову угоду, що була укладена комунальним підприємством на постачання товару за завищеною ціною. Йдеться про закупівлю паливно-мастильних матеріалів за завищеними цінами.

— Встановлено, що у січні 2018 року за результатами проведення відкритих торгів (тендеру) укладено договір про закупівлю комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» у ТзОВ паливно-мастильних матеріалів у кількості 95 000 л на загальну суму 2 244 000 грн. У березні 2018 року між вказаними суб’єктами укладено додаткову угоду до вказаного договору, умовами якої передбачено збільшення ціни за одиницю товару та зменшення кількості паливно-мастильних матеріалів, які мають бути поставлені покупцю, — інформують в обласній прокуратурі.

Згодом, у грудні 2018 року Тернопільською місцевою прокуратурою було пред’явлено позов до господарського суду Тернопільської області про визнання недійсною додаткової угоди до договору про закупівлю товару. З’ясовано, що додаткова угода укладена незаконно, оскільки, на момент її укладення спостерігалося зниження ціни на паливно-мастильні матеріали.

Відтак, згідно рішення господарського суду Тернопільської області від 27.02.2019, даний позов було задоволено, а вказану угоду визнано недійсною.

Related Articles

Back to top button
Close
Close