Здоров'я

Як допомогти горлу, яке сильно болить?

Біль в горлі – симптом, знайомий кожному. Причиною її появи найчастіше інфекція, яка вражає слизову глотки, мигдаликів, голосових зв’язок. Тому першими симптомами хвороби є біль в горлі, втрата голосу, дискомфорт і порушення ковтання.

Від чого може боліти горло?

Розповість Ольга Торозова, лікар-терапевт, клініки «Борменталь», м.Москва
«Як правило, це простудна група захворювань. Крім інфекційної складової, біль в горлі може бути обумовлена ​​термічним або хімічним пошкодженням. Необережний ковток гарячої кави або занадто гостре блюдо за обідом може викликати опік слизової і роздратування больових рецепторів. Також з неінфекційних причин появи болю в горлі можна назвати пухлинні захворювання глотки, гортані і голосових зв’язок.

Як полегшити симптоми запалення горла?

Біль у горлі може з’явитися раптово і вибити хворого зі звичного ритму життя. Як же впоратися з нею?
Добре зарекомендував себе для полегшення симптомів запалення в горлі Шавлія таблетки для розсмоктування від Натур Продукт. Вони мають в’язким, протизапальну та протимікробну, отхарківающімдействіем 1. Це комбінований препарат, призначений для комплексного лікування запальних захворювань слизової горла. Таблетки для розсмоктування Шавлія від Натур Продукт мають рослинний склад з невеликою кількістю побічних ефектів 1,2. Шавлія від Натур Продукт виробляється в Європі з дотриманням найвищих стандартів якості 1.

Крім того, таблетки для розсмоктування сприяють активному ковтанню, що позитивно позначається на стані слизової горла, сприяючи її очищенню. Полоскання відварами трав також показано при болю в горлі. Це можуть бути такі відвари трав, як шавлія, ромашка, липа, календула, бузина, липа. Полоскання сприяє очищенню слизової горла від хвороботворних мікроорганізмів і продуктів їх життєдіяльності.

До рекомендацій щодо полегшення симптомів запалення в горлі можна віднести і відмова від куріння, хоча б на період хвороби. Шкідливі смоли і тютюновий дим надають подразнюючу дію на слизову. Не зайвим буде і контроль вологості повітря, тому що надлишкова його сухість також негативно позначається на слизовій оболонці горла. Утримання від мовного напруження голосових зв’язок допоможе забезпечити комфорт запалених відділів мовного апарату і виключить їх додаткове травмування. Рясне пиття, щадне по відношенню до слизової харчування (виключити занадто гостру, гарячу, холодну, грубу їжу) допоможе не погіршити вже наявні дискомфорт і біль в горлі ».

1. Інструкція для медичного застосування лікарського препарату Шавлія таблетки для розсмоктування
2. Алергічні реакції – відповідно до інструкції для медичного застосування
Є протипоказання. ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ НЕОБХІДНО ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ СО СПЕЦІАЛІСТОМ

Related Articles

Back to top button
Close
Close