Новини Міста

Тернополян запрошують на кіноперегляд містичної драми

У Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці 2 березня 2019 року о 15:00 відбудеться кіноперегляд містичної драми «Пікнік біля Навислої скелі» австралійського режисера Пітера Віра. Показ відбудеться за підтримки Посольства Австралії в Україні та кінокомпанії Артхаус Трафік.
«Пікнік біля Навислої скелі» – стрічка 1975 року, знята режисером Пітером Віром за мотивами однойменного роману Джоан Ліндсі. У фільмі розповідається про таємниче зникнення на Навислій скелі в штаті Вікторія трьох дівчат і їхньої вчительки математики. Загадкові події, що нібито відбулися в останній Валентинів день XIX століття, залишені у фільмі без пояснення; вони породили безліч припущень та інтерпретацій.
Стрічка визнана класикою кіно – це перший австралійський фільм, який мав гучний успіх за кордоном, та став провідним фільмом так званої «нової австралійської хвилі». Він отримав премії Британської кіноакадемії і Американської академії фантастичних фільмів і фільмів жахів за найкращу операторську роботу.
«Пікнік біля Навислої скелі» демонструється мовою оригіналу з субтитрами а також в українському озвученні.

 

Related Articles

Back to top button
Close
Close